Dárkové poukazy na kurz kaligrafie

Hledáte ten správný dárek pro kreativní duše? Nakupujete na poslední chvíli? Dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie v lednu, nebo kdykoliv jindy je ideální řešení.

 
 

IMG_4460@2x_1

Jak to funguje?

Dárkový poukaz objednáte a zaplatíte online a na e-mail Vám přijde voucher, který můžete vytisknout pod stromeček. Dárkový poukaz platí rok a obdarovaný se pomocí kódů z poukazu přihlásí na jakýkoliv kurz a termín, on-line i prezenční. Nové termíny kurzů zveřejňuji vždy minimálně měsíc předem a s kurzy navštěvuji různá města po celé republice. Pravidelně kurzy pořádám v Praze, Brně, Olomouci, Jihlavě a Náměšti nad Oslavou (tady jsem doma).

Co když objednám kurz s termínem a obdarovanému se termín nehodí? Nevadí, stačí napsat na tereza@psanijehrani.cz a na všem se domluvíme. Stejně tak je možné dohodnout se na prodloužení platnosti poukazu. pokud to bude potřeba.

 

Co můžete vybrat?

image-darkovy-poukaz-zac

Dárkový poukaz pro začátečníky

Ten se hodí pro všechny, co rádi zkouší nově věci a chtěli by ovládnout kaligrafii. Krásně psát může každý a já vás o tom na kurzu moderní kaligrafie přesvědčím. V ceně kurzu je sada pomůcek, takže obdarovaný nic dalšího nepotřebuje. Tento poukaz je možné využít na prezenční i on-line kurzy moderní kaligrafie pro začátečníky a na kurzy moderní kaligrafie psané perem a inkoustem.

Chci objednat poukaz pro začátečníky

image-darkovy-poukaz-pokr

Dárkový poukaz pro "mírně" pokročilé

Tento poukaz ocení jak účastník začátečnického kurzu, tak i ten co už s kaligrafií koketuje sám doma. Na kurzech pro pokročilé přeskočíme úplné základy a budeme se věnovat hledání vlastního stylu v kaligrafii. Voucher platí rok a je možné ho použít na prezenční i on-linbe formu kurzu.

 

Chci objednat poukaz pro "mírně" pokročilé

image-darkovy-poukaz-Blending

Dárkový kurz na kurz blendingu

Blending je speciální technika, pomocí které se v kaligrafii zdobí text. Jedná se o jemné barevné přechody v textu. Kurz se hodí pro všechny, co rádi tvoří, zkoušejí nové věci a nebo už mají s kaligrafií zkušenost a chtějí se naučit něco nového. Vybrat můžete variantu bez pomůcek nebo s balíčkem potřeb. 

 

Chci objednat poukaz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení