Dárkové poukazy na kurz kaligrafie

Hledáte ten správný dárek pro kreativní duše? Nakupujete na poslední chvíli? Dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie v lednu, nebo kdykoliv jindy je ideální řešení.

 
 

IMG_4460@2x_1

Jak to funguje?

Dárkový poukaz objednáte a zaplatíte online a na e-mail Vám přijde voucher, který můžete vytisknout pod stromeček. Dárkový poukaz platí rok a obdarovaný se pomocí kódů z poukazu přihlásí na jakýkoliv kurz a termín, on-line i prezenční. Nové termíny kurzů zveřejňuji vždy minimálně měsíc předem a s kurzy navštěvuji různá města po celé republice. Pravidelně kurzy pořádám v Praze, Brně, Olomouci, Jihlavě a Náměšti nad Oslavou (tady jsem doma).

Co když objednám kurz s termínem a obdarovanému se termín nehodí? Nevadí, stačí napsat na tereza@psanijehrani.cz a na všem se domluvíme. Stejně tak je možné dohodnout se na prodloužení platnosti poukazu. pokud to bude potřeba.

 

Co můžete vybrat?

image-darkovy-poukaz-zac

Dárkový poukaz pro začátečníky

Ten se hodí pro všechny, co rádi zkouší nově věci a chtěli by ovládnout kaligrafii. Krásně psát může každý a já vás o tom na kurzu moderní kaligrafie přesvědčím. V ceně kurzu je sada pomůcek, takže obdarovaný nic dalšího nepotřebuje. Tento poukaz je možné využít na prezenční i on-line kurzy moderní kaligrafie pro začátečníky a na kurzy moderní kaligrafie psané perem a inkoustem.

Chci objednat poukaz pro začátečníky

image-darkovy-poukaz-pokr

Dárkový poukaz pro "mírně" pokročilé

Tento poukaz ocení jak účastník začátečnického kurzu, tak i ten co už s kaligrafií koketuje sám doma. Na kurzech pro pokročilé přeskočíme úplné základy a budeme se věnovat hledání vlastního stylu v kaligrafii. Voucher platí rok a je možné ho použít na prezenční i on-linbe formu kurzu.

 

Chci objednat poukaz pro "mírně" pokročilé

image-darkovy-poukaz-Blending

Dárkový kurz na kurz blendingu

Blending je speciální technika, pomocí které se v kaligrafii zdobí text. Jedná se o jemné barevné přechody v textu. Kurz se hodí pro všechny, co rádi tvoří, zkoušejí nové věci a nebo už mají s kaligrafií zkušenost a chtějí se naučit něco nového. Vybrat můžete variantu bez pomůcek nebo s balíčkem potřeb. 

 

Chci objednat poukaz