Dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie pro pokročilé

Pokročilý
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)

Chcete darovat kurz Psaní je hraní jako dárek a už nejsou volné termíny? Nevadí, můžete darovat poukaz a obdarovaný si vybere termín sám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz moderní kaligrafie je vhodný pro všechny, co už nějaký základní kurz absolvovali a svět krasopsaní je pohltil. Nebo pro ty, co se studiem začali samostatně, jen podle internetu a knížek.

Kurz moderní kaligrafie pro pokročilé je takový kreativní workshop, kdy probereme několik stylů a technik. Při společném setkání si popovídáme o kaligrafii a naučíme se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátů a přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit.

V ceně kurzu jsou materiály, blok, papíry na tvoření, čtyři štětcové fixy a tužka.

 

Dárkový poukaz mohu nadepsat jménem obdarované/ho, stačí když ho napíšete do poznámky v objednávce.

Platnost poukazu je 12 měsíců a pro jeho uplatnění stačí jednoduše napsat kód poukazu do příslušného políčka v objednávce.