Pro pokročilé

6 položek celkem

Obrázek JPEG-99801F8F2E80-1Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Nebo patříte ke kaligrafickým samoukům, naučili jste se základy z knih nebo YouTube videí a chcete se ve své tvorbě posunout o kousek dál a zdokonalit techniku? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem. Budeme si hrát s různými efekty v textu. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že jsou vaše kaligrafické dovednosti nedostatečné. Materiály na kurz vždy připravuji v několika úrovních pokročilosti a na své si přijde úplný začátečníky, který zatím zkoušel jen základní tahy a abecedu tak i pokročilejší tvůrce. Kurz pro pokročilé můžete absolvovat hned po kurzu pro začátečníky.

 

Kurzy pro pokročilé pořádám v pravidelných intervalech na živo i on-line. V nabídce mám několik navazujících kurzů. Vybírat můžete z psaní perem a inkoustem, chalkletteringu nebo navazujícího kurzu pro pokročilé, kde se věnujeme speciálním technikám zdobení textu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení