Pro pokročilé

2 položek celkem

Obrázek JPEG-99801F8F2E80-1Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Nebo patříte ke kaligrafickým samoukům, naučili jste se základy z knih nebo YouTube videí a chcete se ve své tvorbě posunout o kousek dál a zdokonalit techniku? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem. Budeme si hrát s různými efekty v textu. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že jsou vaše kaligrafické dovednosti nedostatečné. Materiály na kurz vždy připravuji v několika úrovních pokročilosti a na své si přijde úplný začátečníky, který zatím zkoušel jen základní tahy a abecedu tak i pokročilejší tvůrce. Kurz pro pokročilé můžete absolvovat hned po kurzu pro začátečníky.

 

Kurzy pro pokročilé pořádám v pravidelných intervalech na živo i on-line. V nabídce mám několik navazujících kurzů. Vybírat můžete z psaní perem a inkoustem, chalkletteringu nebo navazujícího kurzu pro pokročilé, kde se věnujeme speciálním technikám zdobení textu.