Dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie pro začátečníky

Začátečník
1 190 Kč 1 190 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Chcete darovat kurz Psaní je hraní jako dárek a už nejsou volné termíny? Nevadí, můžete darovat poukaz a obdarovaný si vybere termín sám. Poukaz vlastnoručně vypíši a pošlu vám ho e-mailem. Platnost poukazu je jeden rok. Poukaz je možné uplatnit jak na klasický kurz brushletteringu tak i na kaligrafii psanou perem a inkoustem.

Do poznámky prosím uveďte jméno obdarovaného, abych mohla poukaz vypsat jmenovitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platnost dárkového poukazu je rok. Obdarovaný si jednoduše vybere sám termín, který mu bude vyhovovat. Přehled termínu naleznete zde, nové  termíny vypisuji vždy minimálně měsíc předem.

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu Vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. V ceně kurzu je písanka, se kterou budeme na kurzu pracovat, blok formátu A4, štětcový fix a tužka. Dále pro vás je připraveno malé občerstvení. Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr