Pro začátečníky

5 položek celkem

IMG_0687

Kurzy moderní kaligrafie Psaní je hraní jsou určené pro úplné začátečníky. Kaligrafie je úžasná dovednost, kterou může ovládnout každý bez ohledu na vlohy. Na kurzech vám ukážu, že krásně psát může umět každý a že ovládnout ozdobné písmo psané perem nebo brush peny není vůbec těžké. Kromě toho se snažím, abyste se skvěle bavili a cítili se uvolněně.

Kurz běžně trvá 4 hodiny a je pro skupinu 10 až 20 účastníků. Společně projdeme kaligrafickou teorii a hlavně budeme hodně psát. Kaligrafie je totiž hlavně o tréninku a toho si na kurzu užijete dost. Samozřejmě je i prostor na individuální podporu a řešení jakýchkoli individuálních dotazů.

Než se nadějete, ovládnete umění moderní kaligrafie, budete vytvářet blahopřání, krasopsát pozvánky a umělecká díla, kterými si vyzdobíte domov.

Aktuální termíny kurzů naleznete níže.

Pro koho je kurz kaligrafie určen 

Ze zkušeností vím, že motivace účastníků kurzu kaligrafie je různá. Nejčastěji moje kurzy navštěvují ženy a muži, kteří rádi tvoří a rádi by podpořili svou kreativitu a ovládli kaligrafii. Dalším častým důvodem je potřeba vylepšit svůj vlastní rukopis. Kaligrafie nemusí být jen to extrémně dekorativní písmo, ale styl je možné si přizpůsobit a to že začnete kaligrafii cvičit přímo vede i ke zlepšení vašeho rukopisu.

Kurz je vhodný pro dívky a chlapce od 10ti let a tak můžete na kurz vyslat i své dítě nebo přijďte s ním zažít nevšední kurz.

Moje workshopy jsou pečlivě strukturované a vaše znalosti prohlubuji krok za krokem. Na kurzech pracujeme s písankami, které jsem vytvořila a naučí vás kaligrafické základy, jak kombinovat tahy a vytvářet písmena a poté jak je přeměnit na slova a fráze.