Dárkový poukaz na kurz Blendingu

Začátečník Pokročilý
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)

Chcete darovat on-line kurz Blendingu Psaní je hraní jako dárek a už nejsou volné termíny? Nevadí, můžete darovat poukaz a obdarovaný si vybere termín sám. Poukaz vlastnoručně vypíši a pošlu vám ho e-mailem. Platnost poukazu je jeden rok.

Do poznámky prosím uveďte jméno obdarovaného, abych mohla poukaz vypsat jmenovitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platnost dárkového poukazu je rok. Obdarovaný si jednoduše vybere sám termín, který mu bude vyhovovat. Přehled termínu naleznete zde, nové  termíny vypisuji vždy minimálně měsíc předem.

Blending je jedna z technik, kterými je možné vylepšit váš krasopsaný nápis nebo třeba přáníčko. Jedná se o jednoduché vytváření plynulých barevných přechodů v textu. Způsobů je několik a já vám během kurzu ukážu několik z nich, vše si naživo vyzkoušíme. Podělím se s vámi o zkušenosti s různými brush peny i papíry. Během kurzu společně vytvoříme krásně barevný plakát s citátem. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je brush pen s inkoustem na vodní bázi (ponese označení aqua based, water based, aqua brush atd.), akvarelový papír a štětec, po vybrání termínu a přihlášení vám balíček pošlu na adresu.

Kurz Blendingu se hodí i pro úplné začátečníky. V podstatě vůbec nemusíte ovládat krasopsaní, tomu se během kurzu věnovat nebudeme, my se zaměříme na samotný blending a jeho využití při tvorbě. Předlohy, se kterými budeme pracovat vám zašlu předem na e-mail, takže nemusíte mít obavu, že by se náš výsledný plakát nepovedl. Naučím vás vše, co vím o blendingu v pohodlí vašeho domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se používat brush pen a využít jeho potenciál na maximum.