Dárkový poukaz na kurz Blendingu

On-line Pro začátečníky Pro mírně pokročilé
image darkovy poukaz Blending@2x

Chcete darovat on-line kurz Blendingu Psaní je hraní jako dárek a už nejsou volné termíny? Nevadí, můžete darovat poukaz a obdarovaný si vybere termín sám. Poukaz vlastnoručně vypíši a pošlu vám ho e-mailem. Platnost poukazu je jeden rok.

Do poznámky prosím uveďte jméno obdarovaného, abych mohla poukaz vypsat jmenovitě.

990 Kč
Skladem (> 5 ks)

Platnost dárkového poukazu je rok. Obdarovaný si jednoduše vybere sám termín, který mu bude vyhovovat. Přehled termínu naleznete zde, nové  termíny vypisuji vždy minimálně měsíc předem.

Blending je jedna z technik, kterými je možné vylepšit váš krasopsaný nápis nebo třeba přáníčko. Jedná se o jednoduché vytváření plynulých barevných přechodů v textu. Způsobů je několik a já vám během kurzu ukážu několik z nich, vše si naživo vyzkoušíme. Podělím se s vámi o zkušenosti s různými brush peny i papíry. Během kurzu společně vytvoříme krásně barevný plakát s citátem. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je brush pen s inkoustem na vodní bázi (ponese označení aqua based, water based, aqua brush atd.), akvarelový papír a štětec, po vybrání termínu a přihlášení vám balíček pošlu na adresu.

Kurz Blendingu se hodí i pro úplné začátečníky. V podstatě vůbec nemusíte ovládat krasopsaní, tomu se během kurzu věnovat nebudeme, my se zaměříme na samotný blending a jeho využití při tvorbě. Předlohy, se kterými budeme pracovat vám zašlu předem na e-mail, takže nemusíte mít obavu, že by se náš výsledný plakát nepovedl. Naučím vás vše, co vím o blendingu v pohodlí vašeho domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se používat brush pen a využít jeho potenciál na maximum.