Média

Kaligrafii a kurzům věnuji už řadu let a vždy mě velmi potěší, když se někdo zajímá o mou práci.  a byla jsem poctěna přiblížit dětem a tenagerům krasopsaní v pořadu Planeta YO v České televizi.

 

vscmr-logoČasopis Všechno co mám ráda

Mám tu čest spolupracovat s časopisem Všechno co mám ráda. Jedná se o měsíčník plný kreativních návodů a nápadů. Pravidelně pro časopis vytvářím návody zaměřené na kaligrafii a praktické využití speciálních psacích potřeb. 

 

vscmr-image

 

 

zoner_press_logoSpolupráce s nakladatelstvím Zoner Press

Kaligrafii se věnuji několik let a na vydání knihy o krasopsaní jsem myslela jen v těch nejodvážnějších snech. A nebýt nakladatelství Zoner Press, asi bych nikdy nenašla odvahu. Ale i ty nejbujnější sny se plní, a jednoho dne mě oslovila šéfredaktorka z nakladatelství s nabídkou vydání knihy a protože je to nabídky, která se neodmítá, já souhlasila a v květnu 2022 je na světě má autorská kniha o moderní kaligrafii Krasopsaní. Knihu naleznete zde.

 

6587249

ct-logoPlaneta Yó 

Na jaře roku 2021 jsem měla tu čest prostřednictvím krátkého televizního vstupu přiblížit krasopsaní dětem a tenagerům v pořadu Planeta Yó vysílaném na ČT Déčko. Byla jsem strašně nervózní a na videu je to i vidět, ale nabídka účinkovat v televizi se neodmítá, tak jsem se s tím popasovala jak jsem nejlépe dovedla. Reportáž je k vidění zde.

 

radioblanikRádio Blaník

6. září 2021 jsem si mohla krátce popovídat o kaligrafii a kurzech krasopsaní s redaktorem Rádia Blaník v pořadu Zlaté české ručičky. Poslechněte si pět minut povídání o mé vášni a o lásce k písmu. Byl to velmi příjemný rozhovor. Záznam naleznete zde.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení