Média

Kaligrafii a kurzům věnuji už řadu let a vždy mě velmi potěší, když se někdo zajímá o mou práci. 

 

logo-dobre-ranoDobré ráno s ČT

1. 9. 2022 jsem měla tu čest zůčastnit se živého vysílání Dobrého rána v České televizi Brno. V několika živých vstupech jsem prezentovala moderní kaligrafii a svou práci. Jak to dopadlo se můžete přesvědčit zde

vscmr-logoČasopis Všechno co mám ráda

Mám tu čest spolupracovat s časopisem Všechno co mám ráda. Jedná se o měsíčník plný kreativních návodů a nápadů. Pravidelně pro časopis vytvářím návody zaměřené na kaligrafii a praktické využití speciálních psacích potřeb. 

 

vscmr-image

 

 

zoner_press_logoSpolupráce s nakladatelstvím Zoner Press

Kaligrafii se věnuji několik let a na vydání knihy o krasopsaní jsem myslela jen v těch nejodvážnějších snech. A nebýt nakladatelství Zoner Press, asi bych nikdy nenašla odvahu. Ale i ty nejbujnější sny se plní, a jednoho dne mě oslovila šéfredaktorka z nakladatelství s nabídkou vydání knihy a protože je to nabídky, která se neodmítá, já souhlasila a v květnu 2022 je na světě má autorská kniha o moderní kaligrafii Krasopsaní. Knihu naleznete zde.

 

6587249

ct-logoPlaneta Yó 

Na jaře roku 2021 jsem měla tu čest prostřednictvím krátkého televizního vstupu přiblížit krasopsaní dětem a tenagerům v pořadu Planeta Yó vysílaném na ČT Déčko. Byla jsem strašně nervózní a na videu je to i vidět, ale nabídka účinkovat v televizi se neodmítá, tak jsem se s tím popasovala jak jsem nejlépe dovedla. Reportáž je k vidění zde.

 

radioblanikRádio Blaník

6. září 2021 jsem si mohla krátce popovídat o kaligrafii a kurzech krasopsaní s redaktorem Rádia Blaník v pořadu Zlaté české ručičky. Poslechněte si pět minut povídání o mé vášni a o lásce k písmu. Byl to velmi příjemný rozhovor. Záznam naleznete zde.