Co nabízím

Kromě kurzů kaligrafie pro veřejnost i firmy nabízím další grafické a letteringové služby. Vše se točí kolem krasopsaní. Nabízím krasopsaní na zakázku, tvorbu loga na míru i svatební kaligrafii. Pokud máte nějaké speciální přání nebo zakázku pro mě, napište mi na tereza@psanijehrani.cz

 


Zakázkový lettering

Máte v kavárně nebo ve firmě velkou černou zeď a chcete ji popsat? Postarám se o to. Mám zkušenost s psaním na sklo, dřevo, tabule, ve výškách... Než se začne psát, domluvíme si podmínky, styl a cenu a já vám pak připravím návrh. Poté co si odsouhlasíme styl písma a samotný návrh, přijedu k vám, a popíšu co bude třeba.

Tady si můžete prohlédnout mé realizace z posledních měsíců. Mám tu čest psát na tabule v kavárně Pohodička v Náměšti nad Oslavou, na černou fólii v Chytré Lékárně v Tišnově, na zeď v Pražském Hubu a další.

foto-zakazky2

foto-zakazky4

Logo na míru

Podnikáte, pak potřebujete originální logo na míru. Vytvořím vám originální ručně psané logo na míru. Díky němu budou vaše produkty jedinečné a nezaměnitelné.

loga01

Svatební kaligrafie

Spojení kaligrafie a svatby je dokonalost sama. Díky ručně psaným obálkám, jmenovkám a orientačním cedulkám bude vaše svatba nezapomenutelná. Tvořím i svatební oznámení na zakázku. Jsem schopna zajistit i jejich tisk.

svatba01