Co nabízím

Kromě kurzů kaligrafie pro veřejnost i firmy nabízím další grafické a letteringové služby. Vše se točí kolem krasopsaní. Nabízím krasopsaní na zakázku, tvorbu loga na míru i svatební kaligrafii. Pokud máte nějaké speciální přání nebo zakázku pro mě, napište mi na tereza@psanijehrani.cz

 


Zakázkový lettering

Máte v kavárně nebo ve firmě velkou černou zeď a chcete ji popsat? Postarám se o to. Mám zkušenost s psaním na sklo, dřevo, tabule, ve výškách... Než se začne psát, domluvíme si podmínky, styl a cenu a já vám pak připravím návrh. Poté co si odsouhlasíme styl písma a samotný návrh, přijedu k vám, a popíšu co bude třeba.

Tady si můžete prohlédnout mé realizace z posledních měsíců. Mám tu čest psát na tabule v kavárně Pohodička v Náměšti nad Oslavou, na černou fólii v Chytré Lékárně v Tišnově, na zeď v Pražském Hubu a další.

foto-zakazky2

foto-zakazky4

Logo na míru

Podnikáte, pak potřebujete originální logo na míru. Vytvořím vám originální ručně psané logo na míru. Díky němu budou vaše produkty jedinečné a nezaměnitelné.

loga01

Svatební kaligrafie

Spojení kaligrafie a svatby je dokonalost sama. Díky ručně psaným obálkám, jmenovkám a orientačním cedulkám bude vaše svatba nezapomenutelná. Tvořím i svatební oznámení na zakázku. Jsem schopna zajistit i jejich tisk.

svatba01

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení