Firemní kurzy kaligrafie a doprovodný program

Užijte si kurz kaligrafie se svými kolegy či obchodními partnery. Plánujete teambuilding nebo firemní akci, tak dopřejte svým klientům a zaměstnancům populární aktivita jako je krasopsaní, při které mohou aktivně relaxovat a rozvíjet svou kreativitu. Provedu vás různými technikami, náplň a délku kurzu můžeme přizpůsobit vašim potřebám. Součástí kurzu jsou materiály, které je možné "obléct" do vašich firemních barev, případně je možné přidat logo vaše a vašich partnerů. 
 
loga-spoluprace
 
 

Firemní kurz / workshop

Firemní kurz je vhodný pro skupinu lidí, kteří se po celou dobu mohou věnovat náplni kurzu. Obvyklá doba je 2 - 4 h. Délku a obsah je možné individuálně přizpůsobit. Tato forma je ideální na teambuildingové akce. Skvěle se hodí i na různé festivaly a kreativní akce.

Cena za firemní workshop zahrnuje lektorné, písanku a tréninkové materiály, psací pomůcky a další náklady jako je cestovné spod. Obsahovou a cenovou nabídku vám připravím na míru.

Doprovodný program

Doprovodný program se hodí na akce, kde se účastníci neúčastní workshopu po celou dobu, ale pouze se krátce zastaví na různě dlouhou dobu, například o přestávkách mezi firemním prezentacemi apod. Tato forma je vhodná například pro setkání obchodních partnerů a zákazníků.

Cenovou nabídku vám připravím na míru v závislosti na délce akce, návštěvnosti a množství použitého materiálu.

            IMG_0924c IMG_0939c IMG_4385c IMG_4381_2c