On-line kurzy kaligrafie

2 položek celkem

IMG_6440Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. 

On-line kurz je plnohodnotnou alternativou ke kurzu pořádanému na živo. Na on-line kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. Nespornou výhodou on-line kurzu je jiný a bližší pohled na moje krasopsaní, takhle zblízka to na “živém” kurzu neuvidíte. 

Kurz moderní kaligrafie Psaní je hraní se hodí i pro úplné začátečníky. Naučím vás krasopsát a to v pohodlí domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

On-line kurz si můžete objednat společně s balíčkem potřeb, který vám přijde na adresu týden před kurzem a naleznete v něm vše potřebné (písanku, blok, brush peny). Pokud už s kaligrafií koketujete a nějakou kaligrafickou výbavu už máte doma, objednejte si kurz bez balíčku a během kurzu použijete to, co doma máte. I když patříte ke kaligrafickým samoukům, nikdy není na škodu si zopakovat základy a získat všechny základní informace přehledně shrnuté.

Kurz vysílám přes aplikaci ZOOM,záložní vysílání probíhá na YouTube přes privátní odkaz a záznam kurzu máte k dispozici následující měsíc pro opětovné shlédnutí.

 

Jak používat aplikaci ZOOM během on-line kurzu se dočtete zde.