On-line kurzy kaligrafie

1 položek celkem

IMG_6440Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. 

On-line kurz je plnohodnotnou alternativou ke kurzu pořádanému na živo. Na on-line kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. Nespornou výhodou on-line kurzu je jiný a bližší pohled na moje krasopsaní, takhle zblízka to na “živém” kurzu neuvidíte. 

Kurz moderní kaligrafie Psaní je hraní se hodí i pro úplné začátečníky. Naučím vás krasopsát a to v pohodlí domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

On-line kurz si můžete objednat společně s balíčkem potřeb, který vám přijde na adresu týden před kurzem a naleznete v něm vše potřebné (písanku, blok, brush peny). Pokud už s kaligrafií koketujete a nějakou kaligrafickou výbavu už máte doma, objednejte si kurz bez balíčku a během kurzu použijete to, co doma máte. I když patříte ke kaligrafickým samoukům, nikdy není na škodu si zopakovat základy a získat všechny základní informace přehledně shrnuté.

Kurz vysílám přes aplikaci ZOOM,záložní vysílání probíhá na YouTube přes privátní odkaz a záznam kurzu máte k dispozici následující měsíc pro opětovné shlédnutí.

 

Jak používat aplikaci ZOOM během on-line kurzu se dočtete zde. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení