On-line kurz moderní kaligrafie pro začátečníky

On-line Začátečník
990 Kč 590 Kč od 590 Kč
Volná místa (2 ks) Volná místa (>5 ks) Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pokud zvolíte variantu kurzu s balíčkem potřeb, zašlu vám zásilku na vybranou výdejnu nebo adresu, kterou uvedete v objednávce. Do 24hodin vám zašlu podklady na e-mail přístup k záznamu videa celého kurzu. Kurz trvá 3,5 hodiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. 

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na on-line kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. Nespornou výhodou on-line kurzu je jiný a bližší pohled na moje krasopsaní, takhle zblízka to na “živém” kurzu neuvidíte. 

Kurz moderní kaligrafie Psaní je hraní se hodí i pro úplné začátečníky. Naučím vás krasopsát a to v pohodlí domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

Kurz si můžete objednat spolu S balíčkem potřeb, který vám před kurzem pošlu na adresu. V ceně kurzu s balíčkem je písanka, kde budete mít dostatek prostoru pro trénink nejen během kurzu, ale i po něm. Dále získáte blok na trénink kaligrafie ve formátu A4, 2x brush pen a nějakou tu maličkost pro radost. Balíček potřeb vám pošlu prostřednictvím kurýra pár dní před kurzem.

Pokud už doma brush peny a písanku máte, ale chcete poradit se začátkem, objednejte si variantu kurzu Bez balíčku potřeb. S dostatečným předstihem vám na e-meil pošlu předlohy k tisku a doporučení na vhodné psací nástroje.