Individuální kurz moderní kaligrafie pro začátečníky

Pro začátečníky Pro mírně pokročilé
image kurz individual@2x

Individuální a intenzivní kurz moderní kaligrafie. Kurz je vhodný pro jednotlivce i partu přátel. Chcete se naučit krasopsát a dozvědět se maximum informací o technice a pomůckách? Na speciálním kurzu Psaní je hraní vám ukážeme jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. 

počet účastníků
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 590 Kč 2 990 Kč 3 270 Kč 3 960 Kč 4 450 Kč 5 100 Kč od 2 590 Kč
Volná místa (> 5 ks) Volná místa (> 5 ks) Volná místa (> 5 ks) Volná místa (> 5 ks) Volná místa (> 5 ks) Volná místa (> 5 ks) Zvolte variantu

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu Vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. Náplň kurzu můžu přizpůsobit vašim požadavkům. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. Kurz se hodí pro jednotlivce i pro partu přátel. Zažijte nezaměnitelnou a kreativní atmosféru kurzu kaligrafie pořádaného v mém ateliéru, připravím pro vás i malé pohoštění.

Potkáme se v mém Ateliéru, který najdete na adrese Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou.
Termín a čas si dohodneme individuálně. Uprostřed kurzu si uděláme malou pauzu na krátké občerstvení. 

V ceně kurzu je písanka, se kterou budeme na kurzu pracovat, blok formátu A4 a 2x brushpen pro každého účastníka.

Kurz je určen pro začátečníky a trvá 3 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

 

OBSAH KURZU:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr
  • obsah kurzu je možné přizpůsobit vašim požadavkům

 

JAK SE KE MNĚ DOSTANETE?

Náměšť nad Oslavou je dobře dostupná autem, nachází se kousek od D1 ( 40 min. z Brna a 2 hod. z Prahy). Do Náměště se dostanete pohodlně i vlakem.

Bezplatné parkování je možné na nedalekém parkovišti v ulici Lipová (za kruhovým objezdem doleva). Další možnost parkování je přímo na Masarykově náměstí nebo před obchodním domem Penny. Od Ateliéru jsou obě místa vzdálena 2 minuty chůze.

Kategorie: Kurzy
Místo konání: Ateliér Psaní je hraní, Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou
Termín: Individuálně
Úrověň: Začátečníci, mírně pokročilí