Kurzy moderní kaligrafie “Psaní je hraní”


IMG_0069Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky.

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu Vás začátky krasopisu a naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

Pořádám i kurzy pro pokročilé kaligrafy, kurzy moderní kaligrafie - psaní namáčecím perem a speciální kurzy zaměřené na blending, kompozici v letteringu a chalk-lettering.

Kurzy moderní kaligrafie pravidelně pořádám ve svém ateliéru v Náměšti nad Oslavou a dále v Brně, Praze, Olomouci, Ostravě, Plzni, Jihlavě a dalších městech. Pokud chcete uspořádat kurz i ve vašem městě, napište mi.

Aktuální termíny kurzů naleznete zde.

  

Co si o kurzech myslí jejich účastníci...

 

Před 3 týdny jsem absolvovala kurz moderní kaligrafie pro začátečníky. Byla jsem tak fascinována a nadšena nejen z materiálu ale hlavně z toho, jak paní Tereza o kaligrafii krásně mluvila, že jsem si ihned zaplatila pokročilý kurz. Byla to paráda. Doporučuji všem. Mám doma dvě děti a kaligrafie je úžasný relax.

Veronika, 12. října 2020

 

Kurz u Terezky byl úžasný. Terezka je velice milá a krásně vše vysvětlí a názorně ukáže. Už se těším, až k ní půjdu na kurz pro pokročilé, protože se mi to tak zalíbilo, že odteď budu neustále trénovat. Děkuji. Kurz doporučuji všem ????

Vlaďka, 11. října 2020

 

Individuální tempo, skvělé vysvětlení techniky, pomoc při psaní, příjemná atmosféra ???? Vyzdvihuji skvělé materiály a doporučuji kurz.

Petra, 17. září 2020

 

Více referencí na kurzy kaligrafie naleznete na Facebooku v záložce Hodnocení