Vánoční tvoření s inkoustem – 10. 12. Praha

Pokročilý
1 290 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie a inkoustu. Absolvovali jste kurz psaní perem a inkoustem a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Tentokrát se zaměříme na to jak inkoust a moderní kaligrafii využít prakticky při tvorbě vánočních přání a jmenovek. Pracovat budeme namáčecím kaligrafickým perem a s inkousty.

Potkáme se 10. 12. 2023 od 14:00 do 18:00 v prostorách vysoké školy CEVRO na adrese Jungmannova 17, 110 00 Nové Město.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navážeme na základní kurz a budeme si hrát s kaligrafickým perem a ukážeme si jak jednoduše a rychle vytvořit vánoční přání, jmenovky a mnoho dalšího. Inkousty budeme i malovat, ukážeme si, jak jednoduše a rychle vytvořit vánoční motiv na přání. Kurz je vhodný jak pro účastníky kurzu moderní kaligrafie pro začátečníky tak pro samouky. Pracovat budeme s kaligrafickým perem se špičkou a s inkousty.
 
Ukážeme si, že se kaligrafie dá využít i při přípravě na Vánoce. V ceně kurzu jsou pomůcky a předlohy.

Potkáme se 10. 12. 2023 od 14:00 do 18:00 v prostorách vysoké školy CEVRO na adrese Jungmannova 17, 110 00 Nové Město.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, budu pro vás mít připravené podklady a předlohy, se kterými budeme pracovat.V ceně kurzu jsou materiály, papíry na tvoření, a kaligrafická pera. K dispozici vám bude spousta dalších psacích potřeb a materiálu na tvoření.