Vánoční tvoření a moderní kaligrafie – 10. 12. Praha

Začátečník Pokročilý
1 290 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Tentokrát se zaměříme na to jak moderní kaligrafii využít prakticky při tvorbě vánočních přání, jmenovek a dalších vánočních dekorací. Pracovat budeme s brush peny.

Potkáme se 10. 12. 2023 od 9:00 do 13:00 v prostorách vysoké školy CEVRO na adrese Jungmannova 17, 110 00 Nové Město.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme si hrát s různými styly kaligrafických abeced a ukážeme si jak jednoduše a rychle vytvořit vánoční přání, jmenovky a mnoho dalšího. Kurz je vhodný jak pro účastníky kurzu moderní kaligrafie pro začátečníky tak pro samouky. Pracovat budeme s brushpeny s malým hrotem, takže psaní zvládne každý.
 
Ukážeme si, že se kaligrafie dá využít i při přípravě na Vánoce. Kurz je vhodný pro praváky i leváky, malé i velké. V ceně kurzu jsou pomůcky a předlohy.

Potkáme se 10. 12. 2023 od 9:00 do 13:00 v prostorách vysoké školy CEVRO na adrese Jungmannova 17, 110 00 Nové Město.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, budu pro vás mít připravené podklady a předlohy, se kterými budeme pracovat.V ceně kurzu jsou materiály, papíry na tvoření, a kaligrafická pera. K dispozici vám bude spousta dalších psacích potřeb a materiálu na tvoření.