Vánoční kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 21. 11. 2021 Náměšť nad Oslavou

Pro začátečníky
image kurz Namest vanoce@2x

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážeme jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. A protože se blíží Vánoce, tak vám na kurzu ukážu, jak si díky moderní kaligrafii můžete přípravu na svátky zpříjemnit.

990 Kč
Plně obsazeno

 

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu Vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

Potkáme se v mém Ateliéru, který najdete na adrese Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou.
Kurz proběhne v sobotu 25.9. 2021 od 9:30 do 13:30. Uprostřed kurzu si uděláme malou pauzu na krátké občerstvení. 

V ceně kurzu je písanka, se kterou budeme na kurzu pracovat, blok formátu A4 a 2x brushpen.

Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 a půl hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

 

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

Jak se ke mně dostanete?

Náměšť nad Oslavou je dobře dostupná autem, nachází se kousek od D1 ( 40 min. z Brna a 2 hod. z Prahy). Do Náměště se dostanete pohodlně i vlakem.

Bezplatné parkování je možné na nedalekém parkovišti v ulici Lipová (za kruhovým objezdem doleva). Další možnost parkování je přímo na Masarykově náměstí nebo před obchodním domem Penny. Od Ateliéru jsou obě místa vzdálena 2 minuty chůze.

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 9:00 –13:00
Místo konání: Ateliér Psaní je hraní, Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou
Termín: 21. 11. 2021
Úrověň: Začátečníci
Položka byla vyprodána…