Vánoční kurz moderní kaligrafie pro "mírně" pokročilé – 3. 12. Brno

Pokročilý
1 290 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. A protože se blíží Vánoce, tak vám na kurzu ukážu, jak si díky moderní kaligrafii můžete přípravu na svátky zpříjemnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, ale budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu, se bude tentokrát jednat o kreativní workshop. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátů a přání, balení dárků a dalších. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

 

Potkáme se v přednáškové místnosti coworkingového centra COWO Brno na adrese Moravské náměstí 4, Brno.

 

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit. Už víte, že moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu tréninku. Na kurzu prohloubíte své znalosti a získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

V ceně kurzu jsou materiály, blok, papíry na tvoření, čtyři štětcové fixy a tužka. K dispozici vám bude spousta dalších psacích potřeb a materiálu na tvoření. A navíc budete mít možnost vyzkoušet si psaní klasickým namáčecím perem a metalickým inkoustem.

Obsah kurzu:

  • osvěžíme si základní techniku a abecedu
  • probereme Bounce lettering a kompozici
  • naučíme se falešný aquarel
  • ukážeme si jak na další dekorativní efekty v textu (blending, stínování aj.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro pokročilé
Čas: 14:00 – 18:00
Místo konání: COWO Brno, Moravské náměstí 4, Brno
Termín: 3. 12. 2022
Úrověň: Mírně pokročilí, pokročilí
Položka byla vyprodána…