Vánoční kurz moderní kaligrafie pero a inkoust – 7. 12. Praha

Pokročilý
1 590 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Velmi speciální vánoční kurz kaligrafie v inspirativním prostoru Sdílny. Pracovat budeme s inkousty a perem a ukážeme si jak jednoduše vytvořit krásná a elegantní přání jako vidíte na fotografiích. Součástí ceny je balíček potřeb, který obsahuje spoustu papíru, několik inkoustů, předlohy, pero a špičky. Sdílna je krásný nový prostor v Praze a čeká nás intimní kurz kaligrafie v šesti lidech (víc se nás tam nevejde).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budeme navazovat na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní kaligrafických perem. Kurz je vhodný jak pro ty, co kurz kaligrafie absolvovali tak i pro samouky. Vyzkoušíme si spolu psaní barevnými a metalickými inkousty při praktické tvorbě vánočních přání s kaligrafickými motivy. Tentokrát budeme pracovat s přímou násadkou a kurz je vhodný i pro leváky. A pokud jste zatím psali jen brush penem, tak teď je ideální příležitost zkusit pero.

Potkáme se ve Sdílně na adrese U Křížku 4, 140 00 Praha 4-Nusle. Maximální počet účastníků je 6.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit. Už víte, že moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu tréninku. Na kurzu prohloubíte své znalosti a získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní.

Součástí ceny je balíček potřeb, který obsahuje spoustu papíru, několik inkoustů, předlohy, pero a špičky.

Obsah kurzu:

  • oživení základní kaligrafické techniky
  • tvorba vánočních přání a jmenovek
  • spousta tipů a triků

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro pokročilé
Čas: 16:00 – 20:00
Místo konání: Sdílna, U Křížku 4, 140 00 Praha 4-Nusle
Termín: 7. 12. 2022
Úrověň: Mírně pokročilí, pokročilí
Položka byla vyprodána…