Speciální kurz moderní kaligrafie a letteringu – 25.8. Jihlava

Začátečník Pokročilý
1 690 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Pro velký zájem přidávám ještě nedělní termín. Jedinečný kurz, který se nebude jen tak opakovat. Během jednoho dne probereme moderní kaligrafii, handlettering a chalklettering. Součástí kurzu bede jak teorie tak i praxe. Kurz je ideální pro kreativní duše co milují písmo i pro ty co chtějí vytvářet krásné reklamní tabule a poutače plné úžasného písma. Na programu bude totiž psaní bílou barvou na černou tabuli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle léto jsem si pro vás připravila jeden speciální kurz zaměřený hlavně na Chalklettering. Strávíme spolu jeden den v Jihlavském ateliéru Tvůj Rozlet a budeme se věnot písmu, kaligrafii i handletteringu.

Co budeme dělat?

Na programu bude psaní bílou barvou/křídou na černou tabuli. Ukážeme si, jaké máme možnosti, jaké písmo můžeme použít, jak ho zkombinovat. Budeme se věnovat moderní kaligrafii kdy použijeme jak brushpen tak štětec. Podíváme se i na handlettering a na práci s křídou. A ve finále vše spojíme v úžasný chalklettering kdy si každý vytvoří a odnese originální a jedinečnou tabuli s nabídkou, citátem... to už bude záležet na vás.

Jak to bude probíhat?

Potkáme se v neděli 25. srpna 2024 v ateliéru Tvůj Rozlet na Joštově ulici v Jihlavě. Kurz potrvá od 9:00 do 18:00, s pauzou na oběd.

Dopoledne nás čeká kaligrafická teorie a projdeme několik abeced a několik kaligrafických nástrojů (brushpen, štětec a křídu).
Odpoledne nás čeká praktická část, kdy na několika projektech otestujeme různé nástroje a písma.

Pro koho se kurz hodí?

Kurz je vhodný pro začínající i pokročilé kaligrafy. Hodí se pro ty, kteří mají kaligrafii jako koníček a chtěli by si hezkou černou tabulí zvelebit třeba kuchyni. Kurz se ale hodí i pro profesionály, kteří chalklettering využijí v zaměstnání. Pracujete v kavárně, cukrárně, květinářství, nebo prodáváte na trzích své výrobky a potřebujete originální a poutavé cedule, pak je pro vás ten kurz jak dělaný.

Co je v ceně?

Cena zahrnuje kurz a pomůcky, které vám budou k dispozici. 
Z kurzu i odnesete předlohy a skripta s různými písmy. Také tabuli (40x60cm) s vlastním výtvorem a další cedulky a výtvory co zvládnete. Také křídy a fixy.
V ceně je také drobné občerstvení, káva, nápoje a něco ke kávě.