Speciální kurz blendingu – 2. 10. 2021 České Budějovice

Pro začátečníky Pro mírně pokročilé
image kurz blending CB Papeer@2x

Tento speciální kurz proběhne v rámci akce Budějický Pa-peer. Začínáte s krasopsaním? Máte doma brush peny a hledáte pro ně další využití? Líbí se vám pestrobarevné nápisy, které vidíte v galerii a na sociálních sítích u ostatních kaligrafů? Máte rádi barvy a rádi byste se naučili jednoduché vytváření barevných přechodů v textu? Tak se pojďte pustit do blendingu.

490 Kč
Plně obsazeno

Kurz potrvá dvě hodiny a součástí ceny jsou pomůcky, které si z kurzu odnesete domů.

Blending je jedna z technik, kterými je možné vylepšit váš krasopsaný nápis nebo třeba přáníčko. Jedná se o jednoduché vytváření plynulých barevných přechodů v textu. Způsobů je několik a já vám během kurzu ukážu několik z nich, vše si naživo vyzkoušíme. Podělím se s vámi o zkušenosti s různými brush peny i papíry. Během kurzu společně vytvoříme krásně barevný plakát s citátem. Vše, co na blending potřebujete dostanete na kurz (akvarelové papíry, brush peny, blender a štětec).

Kurz Blendingu se hodí i pro úplné začátečníky. V podstatě vůbec nemusíte ovládat krasopsaní, tomu se během kurzu věnovat nebudeme, my se zaměříme na samotný blending a jeho využití při tvorbě. Předlohy, se kterými budeme pracovat dostanete na místě, takže nemusíte mít obavu, že by se náš výsledný plakát nepovedl. Naučím vás vše, co vím o blendingu. Stačí se přihlásit. Naučíte se používat brush pen a využít jeho potenciál na maximum.

 

Co je Pa-peer?

 

Setkání všech milovníků papíru, diářů, samolepek, pastelek a fixek. Jedno místo, desítky prodejců. Více naleznete na webu nebo Facebooku.

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 13:30 – 15:30
Místo konání: Riegrova 51, Riegrova 1756/51 370 01 České Budějovice
Termín: 2. 10. 2021
Úrověň: Začátečníci
Položka byla vyprodána…