PA-PEER Kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – Brno 1. 10. 2022

Začátečník
590 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Tento speciální kurz se uskuteční v rámci prvního ročníku úžasného papírového festivalu Brněnský PA-PEER 2022. Kurz potrvá dvě a půl hodiny a ukážeme si jak s moderní kaligrafií začít, jak a čím trénovat a taky se vás pokusím přesvědčit o tom, že moderní kaligrafie je strašně jednoduchá a dokáže ji zvládnout každý. V ceně kurzu jsou materiály (skripta a brush pen) a vstup na festival.

Potkáme se 1. 10. 2022 9:00 až 11:30 na ulici Klajdovská 28 v prostorách DĚLŇÁK Líšeň.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky.  

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

V ceně kurzu je vstup na akci a materiály (skripta a brush pen).

Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

Co je Pa-PEER

Pa-peerové setkání je jedinečný papírový festival s desítkami prodejců papírového zboží workshopy, skvělým jídlem a pitím, tombolou. fotokoutkem a úžasnou atmosférou. Tento festival si užije každý milovník papíru a tvoření. Naleznete zde věci vhodné na kaligrafii, scrapbooking, card making, Bullet Journala a mnoho dalšího. Více se dozvíte zde.

1. 10. 2022 PA-PEER Brno
8. 10. 2022 PA-PEER České Budějovice

Na místě se setkáme osobně, jak na kreativním workshopu nebo u stánku Brushpen.cz, který budu sdílet společně s Lucií z Tvůj Rozlet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 9:00 až 11:30
Místo konání: Dělňák Líšeň, Klajdovská 28, Brno
Termín: 1. 10. 2022
Úrověň: Začátečníci
Položka byla vyprodána…