On-line vánoční kurz moderní kaligrafie pro "mírně" pokročilé – 1. 12. 2022

On-line Začátečník Pokročilý
1 290 Kč 590 Kč od 590 Kč
Volná místa (5 ks) Volná místa (>5 ks) Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

On-line kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. A protože se blíží Vánoce, tak vám na kurzu ukážu, jak si díky moderní kaligrafii můžete přípravu na svátky zpříjemnit, vytvořit krásná vánoční přání, jmenovky, balící papír a další. Ukázky vidíte v přiložených fotografiích.

Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. Nesestříhaný záznam kurzu máte následně k dispozici pro opětovné spuštění další dva měsíce. Stejně tak nemusíte mít obavu, že se nestihnete ke kurzu připojit v den vysílání, vůbec to nevadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. 

 

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu, se bude tentokrát jednat o kreativní workshop. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření přání, jmenovek a dalších věcí. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit. Už víte, že moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu tréninku. Na kurzu prohloubíte své znalosti a získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nespornou výhodou on-line kurzu je jiný a bližší pohled na moje krasopsaní, takhle zblízka to na “živém” kurzu neuvidíte. 

Kurz si můžete objednat spolu S balíčkem potřeb, který vám před kurzem pošlu na adresu. V ceně kurzu jsou barevné papíry čisté i s předlohou, brush peny, metalické brush peny a další potřeby, které se vám budou hodit při tvoření.

Pokud už doma brush peny, ale chcete poradit se začátkem, objednejte si variantu kurzu Bez balíčku potřeb. S dostatečným předstihem vám na e-meil pošlu předlohy k tisku a doporučení na vhodné psací nástroje.

V den kurzu na e-mail obdržíte instrukce spolu s odkazem, se kterými se přihlásíte v určený čas ke kurzu. Kurz trvá 3 a půl hodiny. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku, tak pojďme společně začít.

Doplňkové parametry

Kategorie: On-line kurzy kaligrafie
Čas: 17:00 - 20:30
Místo konání: on-line
Termín: 1. 12. 2022
Úrověň: Začátečník, Mírně pokročilí, pokročilí