On-line kurz moderní kaligrafie psané perem – 20.7. 2022

On-line Začátečník Pokročilý
990 Kč 590 Kč od 590 Kč
Volná místa (5 ks) Volná místa (>5 ks) Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Psaní klasickým namáčecím perem je kouzelné a já vám na kurzu ukážu jak sním začít, jk vybrat správné pomůcky a hlavně vás přesvědčím, že ovládnout kaligrafii a pero není nemožné. Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Chcete se naučit psát namáčecím perem? Cítit vůni inkoustu a slyšet pohyb pera po papíře? Tak v tom případě je tento kurz přesně pro vás. Na kurzu Psaní je hraní aneb moderní kaligrafie psaní perem vás naučím krásně psát. Provedu Vás základy moderní kaligrafie a naučíte se psát namáčecím perem. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. Budeme se bavit i o tom, co dělat když se trénink nedaří a pero nepíše. Společně to zvládneme a vy ovládnete královský psací nástroj - pero.

Kurz je určen pro začátečníky i pro ty, co mají zkušenosti s bruhletteringem a psaním brush peny. Nespornou výhodou on-line kurzu je jiný a bližší pohled na moje krasopsaní, takhle zblízka to na “živém” kurzu neuvidíte. 

Naučím vás krasopsát a to v pohodlí domova! Stačí se přihlásit. 

Kurz si můžete objednat spolu S balíčkem potřeb, který vám před kurzem pošlu na adresu. V ceně kurzu s balíčkem jsou tištěná skripta, ve kterých najdete základní tahy, abecedu, předlohy a dostatek prostoru pro trénink nejen během kurzu, ale i po něm. Dále získáte sadu pauzovacího papíru na trénink kaligrafie ve formátu A4, násadku, špičku a inkoust a nějakou tu maličkost pro radost. Balíček potřeb vám pošlu prostřednictvím kurýra pár dní před kurzem.

Pokud už doma kaligrafické vybavení máte, ale chcete poradit se začátkem, objednejte si variantu kurzu Bez balíčku potřeb. S dostatečným předstihem vám na e-meil pošlu předlohy k tisku a doporučení na vhodné psací nástroje.

V den kurzu na e-mail obdržíte instrukce spolu s odkazem, se kterými se přihlásíte v určený čas ke kurzu. Kurz trvá 3 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku, tak pojďme společně začít.

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie psané perem – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 17:30 – 20:30
Místo konání: on-line
Termín: 20. 7. 2022
Úrověň: Začátečníci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení