On-line kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 3. 8. 2022

On-line Začátečník
990 Kč 590 Kč od 590 Kč
Plně obsazeno Plně obsazeno Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. 

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na on-line kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. Nespornou výhodou on-line kurzu je jiný a bližší pohled na moje krasopsaní, takhle zblízka to na “živém” kurzu neuvidíte. 

Kurz moderní kaligrafie Psaní je hraní se hodí i pro úplné začátečníky. Naučím vás krasopsát a to v pohodlí domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

Kurz si můžete objednat spolu S balíčkem potřeb, který vám před kurzem pošlu na adresu. V ceně kurzu s balíčkem je písanka, kde budete mít dostatek prostoru pro trénink nejen během kurzu, ale i po něm. Dále získáte blok na trénink kaligrafie ve formátu A4, 2x brush pen a nějakou tu maličkost pro radost. Balíček potřeb vám pošlu prostřednictvím kurýra pár dní před kurzem.

 

Pokud už doma brush peny a písanku máte, ale chcete poradit se začátkem, objednejte si variantu kurzu Bez balíčku potřeb. S dostatečným předstihem vám na e-meil pošlu předlohy k tisku a doporučení na vhodné psací nástroje.

V den kurzu na e-mail obdržíte instrukce spolu s odkazem, se kterými se přihlásíte v určený čas ke kurzu. Kurz trvá 3 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku, tak pojďme společně začít.

 

Jak používat aplikaci ZOOM během on-line kurzu se dočtete zde. 

Jak to bude probíhat?

  1. Po přihlášení vám na e-mail přijdou platební údaje.
  2. Po připsání platby na můj účet vám přijde potvrzení o tom, že byla objednávka dokončena.
  3. Odešlu vám e-mail s přístupovými údaji do Zoomu, kde budu kurz vysílat.
  4.  Na uvedenou adresu v objednávce vám odešlu balíček se všemi potřebami pro kurz, nic dalšího nemusíte shánět ani kupovat.
  5. V den kurzu vám připomenu odkaz, na kterém kurz v dohodnutý čas proběhne.
  6. Po skončení kurzu vám na e-mail odešlu materiály s teorií prezentovanými na kurzu a další tréninkové materiály.

 

Nejčastější otázky:

Jaké technické vybavení potřebuji?
Potřebujete internetové připojení a zařízení, na kterém si kurz spustíte. 

Mám dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie, můžu ho uplatnit?
Ano, stačí v košíku zadat kód z poukazu a cena kurzu se odečte. Pokud se s uplatněním poukazu vyskytne jakýkoliv problém, napište mi na tereza@psanijehrani.cz

Je pracovní sešit, se kterým budeme na kurzu pracovat stejný jako Nová písanka Moderní kaligrafie Psaní je hraní? Potřebuji ji?
Písanka a pracovní sešit je něco jiného. Pracovní sešit jsem sestavila speciálně pro on-line kurzy tak, abychom podle něj mohli pohodlně pracovat a vám zbyl dostatek místa na cvičení i po skončení lekce. Pokud písanku vlastníte, je to výhoda, protože v ní naleznete teorii i řadu dalších pokročilých technik.

Co když se mi v den kurzu nepodaří připojit?
Stačí napsat a najdeme společné řešení, například v podobě náhradního termínu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 17:00 - 20:30
Místo konání: on-line
Termín: 3. 8. 2022
Úrověň: Začátečníci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení