On-line kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 13. 9. 2023

On-line Začátečník
990 Kč 590 Kč od 590 Kč
Plně obsazeno Plně obsazeno Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Živé vysílání proběhne od 16:30 do 19:30. Pokud se nemůžete zúčatnit přímo živého vysílání, nevadí. Po odvysílání dostanete k dispozici záznam celého kurzu k dispozici pro opakované sledování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. 

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na on-line kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. Nespornou výhodou on-line kurzu je jiný a bližší pohled na moje krasopsaní, takhle zblízka to na “živém” kurzu neuvidíte. 

Kurz moderní kaligrafie Psaní je hraní se hodí i pro úplné začátečníky. Naučím vás krasopsát a to v pohodlí domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

Kurz si můžete objednat spolu S balíčkem potřeb, který vám před kurzem pošlu na adresu. V ceně kurzu s balíčkem je písanka, kde budete mít dostatek prostoru pro trénink nejen během kurzu, ale i po něm. Dále získáte blok na trénink kaligrafie ve formátu A4, 2x brush pen a nějakou tu maličkost pro radost. Balíček potřeb vám pošlu prostřednictvím kurýra pár dní před kurzem.

 

Pokud už doma brush peny a písanku máte, ale chcete poradit se začátkem, objednejte si variantu kurzu Bez balíčku potřeb. S dostatečným předstihem vám na e-meil pošlu předlohy k tisku a doporučení na vhodné psací nástroje.

V den kurzu na e-mail obdržíte instrukce spolu s odkazem, se kterými se přihlásíte v určený čas ke kurzu. Kurz trvá 3 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku, tak pojďme společně začít.

 

Jak používat aplikaci ZOOM během on-line kurzu se dočtete zde. 

Jak to bude probíhat?

  1. Po přihlášení vám na e-mail přijdou platební údaje.
  2. Po připsání platby na můj účet vám přijde potvrzení o tom, že byla objednávka dokončena.
  3. Odešlu vám e-mail s přístupovými údaji do Zoomu, kde budu kurz vysílat.
  4.  Na uvedenou adresu v objednávce vám odešlu balíček se všemi potřebami pro kurz, nic dalšího nemusíte shánět ani kupovat.
  5. V den kurzu vám připomenu odkaz, na kterém kurz v dohodnutý čas proběhne.
  6. Po skončení kurzu vám na e-mail odešlu materiály s teorií prezentovanými na kurzu a další tréninkové materiály.

 

Nejčastější otázky:

Jaké technické vybavení potřebuji?
Potřebujete internetové připojení a zařízení, na kterém si kurz spustíte. 

Mám dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie, můžu ho uplatnit?
Ano, stačí v košíku zadat kód z poukazu a cena kurzu se odečte. Pokud se s uplatněním poukazu vyskytne jakýkoliv problém, napište mi na tereza@psanijehrani.cz

Je pracovní sešit, se kterým budeme na kurzu pracovat stejný jako Nová písanka Moderní kaligrafie Psaní je hraní? Potřebuji ji?
Písanka a pracovní sešit je něco jiného. Pracovní sešit jsem sestavila speciálně pro on-line kurzy tak, abychom podle něj mohli pohodlně pracovat a vám zbyl dostatek místa na cvičení i po skončení lekce. Pokud písanku vlastníte, je to výhoda, protože v ní naleznete teorii i řadu dalších pokročilých technik.

Co když se mi v den kurzu nepodaří připojit?
Stačí napsat a najdeme společné řešení, například v podobě náhradního termínu.