On-line kurz Blendingu – 23. 3. 2023

On-line Začátečník Pokročilý
990 Kč 490 Kč od 490 Kč
Volná místa (5 ks) Volná místa (>5 ks) Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kurz kaligrafie probíhá on-line v živém čase v malých skupinách účastníků. 

Začínáte s krasopsaním? Máte doma brush peny a hledáte pro ně další využití? Líbí se vám pestrobarevné nápisy, které vidíte v galerii a na sociálních sítích u ostatních kaligrafů? Máte rádi barvy a rádi byste se naučili jednoduché vytváření barevných přechodů v textu? Tak se pojďte pustit do blendingu.

Živé vysílání se uskuteční 23.3.2023 17:30 až 20:00.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blending je jedna z technik, kterými je možné vylepšit váš krasopsaný nápis nebo třeba přáníčko. Jedná se o jednoduché vytváření plynulých barevných přechodů v textu. Způsobů je několik a já vám během kurzu ukážu několik z nich, vše si naživo vyzkoušíme. Podělím se s vámi o zkušenosti s různými brush peny i papíry. Během kurzu společně vytvoříme krásně barevný plakát s citátem. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je brush pen s inkoustem na vodní bázi (ponese označení aqua based, water based, aqua brush atd.), akvarelový papír a štětec. Pokud tyto věci doma nemáte, zvolte variantu kurzu s pomůckami a já vám vše potřebné před kurzem pošlu na adresu uvedenou v objednávce.

Kurz Blendingu se hodí i pro úplné začátečníky. V podstatě vůbec nemusíte ovládat krasopsaní, tomu se během kurzu věnovat nebudeme, my se zaměříme na samotný blending a jeho využití při tvorbě. Předlohy, se kterými budeme pracovat vám zašlu předem na e-mail, takže nemusíte mít obavu, že by se náš výsledný plakát nepovedl. Naučím vás vše, co vím o blendingu v pohodlí vašeho domova! Stačí se přihlásit. Naučíte se používat brush pen a využít jeho potenciál na maximum.

 

Pokud zvolíte variantu s balíčkem pomůcek v ceně je započítán balíček potřeb v hodnotě 500 Kč obsahující sadu akvarelových papírů A4 (10ks), 5x brush pen, 1x blender a štětec.

Jak to bude probíhat?

  1. Po přihlášení vám na e-mail přijdou platební údaje.
  2. Po připsání platby na můj účet vám přijde potvrzení o tom, že byla objednávka dokončena.
  3. Odešlu vám e-mail s přístupovými údaji do Zoomu, kde budu kurz vysílat.
  4.  Pokud jste zvolili variantu kurzu s balíčkem potřeb, na uvedenou adresu v objednávce vám odešlu balíček se všemi potřebami pro kurz, nic dalšího nemusíte shánět ani kupovat.
  5. V den kurzu vám připomenu odkaz, na kterém kurz v dohodnutý čas proběhne.

 

Nejčastější otázky:

Jaké technické vybavení potřebuji?
Potřebujete internetové připojení a zařízení, na kterém si kurz spustíte. 

Mám dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie, můžu ho uplatnit?
Ano, stačí v košíku zadat kód z poukazu a cena kurzu se odečte, zbývající částku můžete uplatnit na další kurz nebo vám ji převedu na nákup kaligrafických potřeb na mém e-shopu brushpen.cz, stačí napsat. Pokud se s uplatněním poukazu vyskytne jakýkoliv problém, napište mi na tereza@psanijehrani.cz

Co když se mi v den kurzu nepodaří připojit?
Stačí napsat a najdeme společné řešení, například v podobě náhradního termínu.