Kurz moderní kaligrafie psané perem – 20.8.2022 Jihlava

Začátečník Pokročilý
1 090 Kč
Skladem (>5 ks)

Psaní klasickým namáčecím perem je kouzelné a já vám na kurzu ukážu jak sním začít, jk vybrat správné pomůcky a hlavně vás přesvědčím, že ovládnout kaligrafii a pero není nemožné. Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Chcete se naučit psát namáčecím perem? Cítit vůni inkoustu a slyšet pohyb pera po papíře? Tak v tom případě je tento kurz přesně pro vás. Na kurzu Psaní je hraní aneb moderní kaligrafie psaní perem vás naučím krásně psát. Provedu Vás základy moderní kaligrafie a naučíte se psát namáčecím perem. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. Budeme se bavit i o tom, co dělat když se trénink nedaří a pero nepíše. Společně to zvládneme a vy ovládnete královský psací nástroj - pero.

Kurz je určen pro začátečníky i pro ty, co mají zkušenosti s bruhletteringem a psaním brush peny. 

V ceně kurzu je speciální písanka Moderní kaligrafie Pero & inkoust, ve které najdete základní tahy, abecedu, předlohy a dostatek prostoru pro trénink nejen během kurzu, ale i po něm. Dále získáte sadu pauzovacího papíru na trénink kaligrafie ve formátu A4, násadku, špičku a inkoust a nějakou tu maličkost pro radost. 

Potkáme se v sobotu 20.8. od 8:30 do 12:30.

 

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie psané perem – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 8:30 – 12:30
Místo konání: Studio pro Tvůj rozlet Bezručova 1596/2, Jihlava 1 , 58601
Termín: 20. 8. 2022
Úrověň: Začátečníci, mírně pokročilí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení