Kurz moderní kaligrafie psané perem – 7. 3. Jihlava

Začátečník Pokročilý Kurzy 2023
1 290 Kč
Volná místa (>5 ks)

Psaní klasickým namáčecím perem je kouzelné a já vám na kurzu ukážu jak sním začít, jak vybrat správné pomůcky a hlavně vás přesvědčím, že ovládnout kaligrafii a pero není nemožné. Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé.

Kupujete kurz jako dárek? Napište do poznámky jméno obdarované/ho a já vám na e-mail pošlu dárkový poukaz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na kurzu Psaní je hraní aneb moderní kaligrafie psaní perem vás naučím krásně psát. Provedu Vás základy moderní kaligrafie a naučíte se psát namáčecím perem. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. Budeme se bavit i o tom, co dělat když se trénink nedaří a pero nepíše.

Potkáme se ve čtvrtek 7. 3. 2023 od 16:00 a kurz potrvá do 20:00 v Jihlavě ve Studiu pro Tvůj rozlet na adrese Bezručova 1596/2, 586 01 Jihlava 1.

V ceně kurzu jsou skripta, blok na trénink, pero, násadka a inkoust. Na kurzu vám budou k dispozici další potřeby pro vyzkoušení. Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 a půl hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku.  

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie psané perem – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

Jak se ke mně dostanete?

Náměšť nad Oslavou je dobře dostupná autem, nachází se kousek od D1 ( 40 min. z Brna a 2 hod. z Prahy). Do Náměště se dostanete pohodlně i vlakem.

Bezplatné parkování je možné na nedalekém parkovišti v ulici Lipová (za kruhovým objezdem doleva). Další možnost parkování je přímo na Masarykově náměstí nebo před obchodním domem Penny. Od Ateliéru jsou obě místa vzdálena 2 minuty chůze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 16:00 – 20:00
Místo konání: Studio pro Tvůj rozlet Bezručova 1596/2, Jihlava 1 , 58601
Termín: 7. 3. 2023
Úrověň: Začátečníci, mírně pokročilí