Kurz moderní kaligrafie psané perem – 30. 1. 2022

Pro začátečníky Pro mírně pokročilé Kurzy 2022
image kurz pero praha@2x

Psaní klasickým namáčecím perem je kouzelné a já vám na kurzu ukážu jak sním začít, jk vybrat správné pomůcky a hlavně vás přesvědčím, že ovládnout kaligrafii a pero není nemožné. Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé.

990 Kč
Skladem (> 5 ks)

 

Chcete se naučit psát namáčecím perem? Cítit vůni inkoustu a slyšet pohyb pera po papíře? Tak v tom případě je tento kurz přesně pro vás. Na kurzu Psaní je hraní aneb moderní kaligrafie psaní perem vás naučím krásně psát. Provedu Vás základy moderní kaligrafie a naučíte se psát namáčecím perem. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. Budeme se bavit i o tom, co dělat když se trénink nedaří a pero nepíše. Společně to zvládneme a vy ovládnete královský psací nástroj - pero.

Kurz je určen pro začátečníky i pro ty, co mají zkušenosti s bruhletteringem a psaním brush peny. 

V ceně kurzu je speciální písanka Moderní kaligrafie Pero & inkoust, ve které najdete základní tahy, abecedu, předlohy a dostatek prostoru pro trénink nejen během kurzu, ale i po něm. Dále získáte sadu pauzovacího papíru na trénink kaligrafie ve formátu A4, násadku, špičku a inkoust a nějakou tu maličkost pro radost. 

Potkáme se ve školícím centru Just Home, Šrobárova 13, 130 00 - Praha 3 - Vinohrady.

 

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie psané perem – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 15:00 –19:00
Místo konání: Školící centrum Just Home, Šrobárova 13, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Termín: 30. 1. 2022
Úrověň: Začátečníci, mírně pokročilí