Kurz moderní kaligrafie psané perem – 21. 8. 2021 Náměšť nad Oslavou

Pro začátečníky Pro mírně pokročilé
image kurz v atelieru pero@2x

Psaní klasickým namáčecím perem je kouzelné a já vám na kurzu ukážu jak sním začít, jk vybrat správné pomůcky a hlavně vás přesvědčím, že ovládnout kaligrafii a pero není nemožné. Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé.

990 Kč
Volná místa (2 ks)

 

Na kurzu Psaní je hraní aneb moderní kaligrafie psaní perem vás naučím krásně psát. Provedu Vás základy moderní kaligrafie a naučíte se psát namáčecím perem. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. Budeme se bavit i o tom, co dělat když se trénink nedaří a pero nepíše.

Potkáme se v mém Ateliéru, který najdete na adrese Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou.
Kurz proběhne v sobotu 21.8. 2021 od 15:00 do 19:00. Uprostřed kurzu si uděláme malou pauzu na krátké občerstvení. 

V ceně kurzu jsou skripta, blok na trénink, pero, násadka a inkoust. Na kurzu vám budou k dispozici další potřeby pro vyzkoušení. Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 a půl hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku.  

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie psané perem – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

Jak se ke mně dostanete?

Náměšť nad Oslavou je dobře dostupná autem, nachází se kousek od D1 ( 40 min. z Brna a 2 hod. z Prahy). Do Náměště se dostanete pohodlně i vlakem.

Bezplatné parkování je možné na nedalekém parkovišti v ulici Lipová (za kruhovým objezdem doleva). Další možnost parkování je přímo na Masarykově náměstí nebo před obchodním domem Penny. Od Ateliéru jsou obě místa vzdálena 2 minuty chůze.

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 15:00 –19:00
Místo konání: Ateliér Psaní je hraní, Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou
Termín: 21. 8. 2021
Úrověň: Začátečníci