Kurz moderní kaligrafie psané perem – 16. 2. Brno

1 090 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Psaní klasickým namáčecím perem je kouzelné a já vám na kurzu ukážu jak sním začít, jak vybrat správné pomůcky a hlavně vás přesvědčím, že ovládnout kaligrafii a pero není nemožné. Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé a pro děti od 12ti let.

Potkáme se v pátek 16.2.2024 v 16 hod. v kreativním obchůdek a dílně Pavučina snů – Síť českých tvůrců, Václavská 221/9, Brno-střed.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento speciální kurz se uskuteční na výjimečném místě,  přijala jsem pozvání od Pavučiny snů. Nebojte se tradičního kaligrafického pero, pod mým vedením ho na kurzu ovládnete "levou zadní" a zjistíce, že je psaní sním snazší než s kaligrafickým fixem.

Na kurzu Psaní je hraní aneb moderní kaligrafie psaní perem vás naučím krásně psát. Provedu Vás základy moderní kaligrafie a naučíte se psát namáčecím perem. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. Budeme se bavit i o tom, co dělat když se trénink nedaří a pero nepíše.

Potkáme se v pátek 16.2.2024 v 16 hod. v kreativním obchůdek a dílně Pavučina snů – Síť českých tvůrců, Václavská 221/9, Brno-střed.

V ceně kurzu jsou skripta, blok na trénink, pero, násadka a inkoust. Na kurzu vám budou k dispozici další potřeby pro vyzkoušení. Kurz je určen pro začátečníky a trvá 3 hodiny (16:00 až 19:00). Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku.  

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie psané perem – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr