Kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 27. 2. Havlíčkův Brod

Začátečník
1 290 Kč
Přihlášení u pořadatele (odkaz v popisku)
Položka byla vyprodána…

Tentokráte si zopakujeme základy moderní kaligrafie a prakticky ji využijeme při tvorbě vánočních přání, jmenovek a dekorací. Kurz je vhodný pro začátečníky i ty, co už absolvovali základní kurz kaligrafie.

Kurz se uskuteční 27. 2. 2024 16:00 až 19:30 v prostorách Vymazlené kavárny v Havlíčkově Brodě.

Na kurz se můžete přihlásit na webu nadace ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukážeme si jak kaligrafii využít při tvorbě vánočních dekorací a dárků. 

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu, se bude tentokrát jednat o kreativní workshop. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření přání, jmenovek a dalších věcí. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit. Už víte, že moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu tréninku. Na kurzu prohloubíte své znalosti a získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.