Kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 23. 10. 2021 Brno

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. 

990 Kč
Volná místa (4 ks)

 

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie.

Potkáme se v Domě umění Města Brna na Malinovského náměstí. Kurz se koná v rámci akce WEDDING BAZAAR - SVATEBNÍ INSPIRACE JINAK.

V ceně kurzu je písanka, se kterou budeme na kurzu pracovat, blok formátu A4 a 2x brush pen a vstupné na akci Wedding Bazar.

Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr
Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 10:00 –14:00
Místo konání: DŮM UMĚNÍ MĚSTA BRNA, MALINOVSKÉHO NÁMĚSTÍ 2
Termín: 23. 10. 2021
Úrověň: Začátečníci