Kurz moderní kaligrafie pro pokročilé – Břeclav 16. 10. a 13. 11. 2022

Pokročilý
1 090 Kč
Přihlášení u pořadatele (odkaz v popisku)
Položka byla vyprodána…

Kurz se uskuteční 16. 10. a 13. 11. 2022 v prostorách Havlíčkovy vily v Břeclavi. 

Na kurz se můžete přihlásit na webu nadace ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. A protože se blíží Vánoce, tak vám na kurzu ukážu, jak si díky moderní kaligrafii můžete přípravu na svátky zpříjemnit.

Kde a kdy

Potkáme se v prostorách Havlíčkovy vily,na adrese Třída 1. máje 418/37, 691 41 Břeclav-Poštorná 16.10. 14:30 až 18:30 nebo 13. 11. 13:00 až 17:00.

 

Co se naučíte a co je v ceně

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, ale budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu, se bude tentokrát jednat o kreativní workshop. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátů a přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit. Už víte, že moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu tréninku. Na kurzu prohloubíte své znalosti a získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

V ceně kurzu jsou materiály, blok, papíry na tvoření, čtyři štětcové fixy a tužka. K dispozici vám bude spousta dalších psacích potřeb a materiálu na tvoření. A navíc budete mít možnost vyzkoušet si psaní klasickým namáčecím perem a metalickým inkoustem.

Obsah kurzu:

  • osvěžíme si základní techniku a abecedu
  • probereme Bounce lettering a kompozici
  • naučíme se falešný aquarel
  • ukážeme si jak na další dekorativní efekty v textu (blending, stínování aj.)
     

Doplňkové parametry

Kategorie: Hostování
Místo konání: Havlíčkova vila Třída 1. máje 418/37 691 41 Břeclav-Poštorná
Termín: 16. 10. 2022, 13. 11. 2022
Úrověň: Mírně pokročilí, pokročilí
Položka byla vyprodána…