Kurz moderní kaligrafie pro "mírně" pokročilé BLENDING – 1. 10. 2023 Louny

Začátečník Pokročilý
1 290 Kč
Volná místa (>5 ks)

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Tentokrát se zaměříme hlavně na blending, tvorbu barevných přechodů v textu. Vytvoříme spolu krásný kaligrafická plakát a přání. Kurz je vhodný pro praváky i leváky, malé i velké. V ceně kurzu jsou pomůcky a předlohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel). Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu, se bude tentokrát jednat o kreativní workshop. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátu nebo přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní.Kurz je vhodný pro praváky i leváky, malé i velké. V ceně kurzu jsou pomůcky a předlohy.

Potkáme se 1. 10. 2023 15 až 18 hod. ve školícím centru na adrese Rybalkova 1400, Louny 44001.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, budu pro vás mít připravené podklady a předlohy, se kterými budeme pracovat.V ceně kurzu jsou materiály, papíry na tvoření, tři štětcové fixy, štětec a tužka. K dispozici vám bude spousta dalších psacích potřeb a materiálu na tvoření.

Tohle je blending a vy se ho naučíte

0B4708B8-1460-4293-B66C-7B8376F7784A