Kurz moderní kaligrafie pro "mírně" pokročilé – 12. 3. Brandýs nad Labem

Pokročilý Kurzy 2023
1 290 Kč
Plně obsazeno
Položka byla vyprodána…

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Kurz je vhodný i pro kaligrafické samouky. 

Kupujete kurz jako dárek? Napište do poznámky jméno obdarované/ho a já vám na e-mail pošlu dárkový poukaz.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, ale budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu, se bude tentokrát jednat o kreativní workshop. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátů a přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Potkáme se v neděli 12.3. ve 14:00 - 18:00 v Rodinném centru Brandýský Matýsek, Masarykovo náměstí 1766, Brandýs nad Labem

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit. Už víte, že moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu tréninku. Na kurzu prohloubíte své znalosti a získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

V ceně kurzu jsou materiály, blok, papíry na tvoření, čtyři štětcové fixy a tužka. K dispozici vám bude spousta dalších psacích potřeb a materiálu na tvoření.  

Obsah kurzu: 

– osvěžíme si základní techniku a abecedu
– probereme Bounce lettering a kompozici
– naučíme Blending
– ukážeme si jak na další dekorativní efekty v textu (blending, stínování aj.)

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro pokročilé
Čas: 14:00 – 18:00
Místo konání: Brandýský Matýsek, Masarykovo náměstí 1766, Brandýs nad Labem
Termín: 12. 3. 2023
Úrověň: Mírně pokročilí, pokročilí
Položka byla vyprodána…