Kurz BLENDING – 16. 5. Třebíč

1 290 Kč
Volná místa (5 ks)

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Tentokrát se zaměříme hlavně na blending, tvorbu barevných přechodů v textu. Vytvoříme spolu krásný kaligrafická plakát a přání. Kurz je vhodný pro praváky i leváky, malé i velké. V ceně kurzu jsou pomůcky a předlohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel). Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu, se bude tentokrát jednat o kreativní workshop. Všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátu nebo přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní.Kurz je vhodný pro praváky i leváky, malé i velké. V ceně kurzu jsou pomůcky a předlohy.

Potkáme se v mém Ateliéru, který najdete na adrese Průmyslová 159, budova 1B, Třebíč (Budova Office Park)
Kurz proběhne ve středu 16. 5. 2024 od 16:00 do 19:00.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, budu pro vás mít připravené podklady a předlohy, se kterými budeme pracovat.V ceně kurzu jsou materiály, papíry na tvoření, tři štětcové fixy, štětec a tužka. K dispozici vám bude spousta dalších psacích potřeb a materiálu na tvoření.

 

Tohle je blending a vy se ho naučíte

0B4708B8-1460-4293-B66C-7B8376F7784A