Celodenní kurz chalkletteringu – 21. 8. 2022 Náměšť nad Oslavou

Začátečník Pokročilý
1 490 Kč
Volná místa (5 ks)

Líbí se vám křídové nápisy v kavárnách a na čených tabulích? Chcete to umět také? Tak za mnou přijďte na speciální kurz chalkletteringu neboli křídového krasopsaní. Na kurz vám ukážeme jak začít, co potřebujete a vytvoříme společně krásnou tabuli s kavárenskou tématikou. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé a je vhodný i pro leváky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Handlettering je krásná technika, a pomocí působivých nápisů můžete nazdobit černou zeď, tabuli nebo papír. S handletteringem se setkáte v kavárně, trendy interiérech i na reklamních poutačích cool obchodů a restaurací. Na kurzu Vás provedu základní tehnikou tvorby písma (psací i tiskací), naučíte se psát fixem i brush penem. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru, tabule a poodhalím kouzlo světa handletteringu.

Potkáme se v mém Ateliéru, který najdete na adrese Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou.
Kurz proběhne v nedělí 21. 8. 2022 od 9:00 do 17:00. Uprostřed kurzu si uděláme malou pauzu na krátké občerstvení. 

V ceně kurzu jsou skripta s písmenky a předlohami, černé papíry, tabule a psací potřeby.

Kurz je určen pro začátečníky i "mírně" pokročilé a trvá 4 hodiny s malou pauzou uprostřed. Kurz je vhodný i pro leváky.

 

Obsah kurzu:

  • základy handletteringu – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda - psací a tiskací
  • procvičování slov
  • tvorba tabule
  • tipy a triky na závěr

 

Jak se ke mně dostanete?

Náměšť nad Oslavou je dobře dostupná autem, nachází se kousek od D1 ( 40 min. z Brna a 2 hod. z Prahy). Do Náměště se dostanete pohodlně i vlakem.

Bezplatné parkování je možné na nedalekém parkovišti v ulici Lipová (za kruhovým objezdem doleva). Další možnost parkování je přímo na Masarykově náměstí nebo před obchodním domem Penny. Od Ateliéru jsou obě místa vzdálena 2 minuty chůze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro začátečníky
Čas: 9:00 - 17:00
Místo konání: Ateliér Psaní je hraní, Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou
Termín: 21. 8. 2022
Úrověň: Začátečníci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení