Ateliér kaligrafie

Můj ateliér je moje vysněné místo pro práci. Pořádám zde vlastní kurzy krasopisu, pracuji na zakázkách vlastních klientů a místo slouží i jako výdejna mého e-shopu s kaligrafickými potřebami brushpen.cz. Ateliér najdete v Náměšti nad Oslavou na kraji Masarykova náměstí. Pro sebe a účastníky mých kurzů jsem vytvořila prostor plný výtvarných potřeb, který podpoří kreativního ducha každého, kdo tam zavítá. 

IMG_8039

Adresa a parkování

Adresa ateliéru: Masarykovo náměstí 91, 675 71 Náměšť nad Oslavou

Parkování: Bezplatné parkování je možné na nedalekém parkovišti v ulici Lipová (za kruhovým objezdem doleva). Další možnost parkování je přímo na Masarykově náměstí nebo před obchodním domem Penny. Od Ateliéru jsou obě místa vzdálena 2 minuty chůze.

 

Pronájem ateliéru

Ateliér nabízím také k pronájmu, můžete zde uspořádat kreativní kurz nebo příjemné setkání. Jsou zde k dispozici 4 velké stoly a 12 židlí. K dipozici je vám vybavená kuchyň (kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice), flipchart, Wi-fi, tiskárna a sociální zařízení.

Ceník je k dispozici na vyžádání.

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail tereza@psanijehrani.cz nebo telefonem 608 450 850. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení